głośniki
Głośnik bluetooth 5.3 JET USB-C 14W SQ1008
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Max. moc głośników (sumaryczna): 14
- Czas pracy na baterii/bateriach: 12
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
34,91 zł / szt
42,94 zł brutto
Poznaj Jet mobilny głośnik Bluetooth, który zapewnia wyjątkową jakość dźwięku. Bez względu na to, czy szykujesz się na wypad za miasto, relaks na plaży, czy kameralny wieczór na balkonie Jet doskonale odnajdzie się w każdej scenerii.
Specyfikacja techniczna
| Producent | SQUEAK |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 14 |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 12 |
| Rodzaj | Mobilne |
| Stacja dokująca | Nie |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 40 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 180000 |
| Złącza | microSD |
| Wymiary | 69 x 69 x 160 mm |
| Waga | 0.42 |
| Pozostałe parametry |
|
| System | Mono |
| Stosunek sygnału do szumu | 90 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Zasilanie | Akumulator |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | czarny |
| Waga | 360 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 170 x 80 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |