Klocki 37 mm GMC M6 Fargo
- Bezpieczeństwo:
Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych.
- Liczba elementów: 230
- Nr katalogowy:
3116
- Pełna specyfikacja
37 mm GMC M6 Fargo
37 mm GMG M6 Fargo to amerykański lekki pojazd pancerny używany podczas II wojny światowej. Zaprojektowany na podwoziu samochodu ciężarowego Dodge WC, Fargo był uzbrojony w 37 mm armatę przeciwpancerną M3, co czyniło go skutecznym w walce z lekkimi pojazdami pancernymi i umocnieniami. Pojazd ten był wykorzystywany głównie przez wojska amerykańskie na różnych frontach wojny, zwłaszcza w Europie i na Pacyfiku.
Klockowy model wydany na licencji RAM został opracowany w skali 1:35 i składa się z 230 elementów. Pojazd posiada specjalnie zaprojektowany klocek imitujący dokładnie wygląd charakterystycznego grilla od ciężarówek GMC. Na pace znajduje się zamontowana klockowa armata. Z przodu znajduje się miejsce dla kierowcy i pasażera. Do zestawu dołączona jest wyjątkowa figurka za pomocą której można odtworzyć scenkę z życia obozowego. Golący się żołnierz z pianką na twarzy używa hełmu napełnionego wodą podczas porannej toalety. W zestawie znajdują się akcesoria (ekwipunek i karabin). Pojazd oraz figurka pokryte są wysokiej jakości nadrukami! Zestaw jest idealnym uzupełnieniem kolekcji D-Day wydanej w tym roku z okazji 80. rocznicy lądowania Aliantów w Normandii.
- 230 wysokiej jakości elementów
- Wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 20-letnią tradycją
- Spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci
- W pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych
- Klocki z nadrukami nie odkształcają się i nie bledną w czasie zabawy czy pod wpływem temperatury
- Model samochodu
- Figurka, żołnierz amerykański
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cobi Klocki |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych. |
| Liczba elementów | 230 |
| Nr katalogowy | 3116 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rozmiar zestawu | Średni |
| Wymiary | 16 x 7 x 6,5 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 27.5 x 6 x 18 cm |
| Akcesoria w zestawie | Figurka |
| Wymagania wiekowe | 7 |
| Seria | Historical Collection |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Waga | 251 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 280 x 190 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |