klawiatury
Klawiatura biurowa Element HB-520
- Model:
Element HB-520
- Podświetlana klawiatura: Nie
- Obsługiwane systemy operacyjne: Mac OS
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 13 w magazynie
17,64 zł / szt
21,70 zł brutto
Klawiatura Defender Element HB-520 czarna
- Trwałą wzmocniona konstrukcja wydłuża okres eksploatacji klawiatury
- Pełnowymiarowy rozkład przycisków
- Kąt nachylenia klawiatury jest regulowany przy pomocy nóżek
- Łatwa instalacja. Do pracy nie są potrzebne sterowniki
- Płaska konstrukcja obudowy
| Waga | 456 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 x 450 x 140 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Defender |
|---|---|
| Model | Element HB-520 |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Wymiary | 25 x 440 x 145 mm |
| Waga | 0.5 |
| Pozostałe parametry | Ilość przycisków - 104+3 sztuki |
| Rodzaj | Standard |
| Długość przewodu | 1.5 |
| Połączenie | Przewodowe |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |