stacje dokujące/replikatory portów
Stacja dokująca USB3.2 ,USB-C,12-portów, PD
- Pasuje do:
Thunderbolt 3/4
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: 0-40°C
- Wilgotność pracy: 10-85% RH (bez kondensacji)
- Dokowanie: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
309,03 zł / szt
380,11 zł brutto
Najlepsza stacja dokująca USB 3.2 z rozwiązaniem all-in-one do podłączania laptopa USB-C do wielu urządzeń, jednocześnie chłodząc laptop dzięki ergonomicznej pozycji. Możesz podłączyć projektory i monitory UHD 4K, karty SD, głośniki, zestawy słuchawkowe i pamięci USB do laptopa. Obsługuje również USB-PD z ładowaniem przelotowym do 100 W oraz port Gigabit Ethernet, dzięki czemu zawsze masz bezpieczne połączenie internetowe.
| Waga | 450 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 320 x 120 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | LogiLink |
|---|---|
| Pasuje do | Thunderbolt 3/4 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Dokowanie | Tak |
| Porty we/wy | 1 x 3,5 mm minijack (Combo), 1 x DisplayPort |
| Wymiary |
|
| Waga | 0.235 |
| Pozostałe parametry | Obsługa do 11 urządzeń jednocześnie przez jedno złącze USB-C Rozdzielczość obrazu:
|
| Zasilanie | Power Delivery (PD 3.0):
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Długość przewodu | 15 |
| Czytnik kart pamięci | microSD, SD |
| Materiał | Aluminium |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |