karty dźwiękowe
Karta dźwiękowa Virtus Plus USB2.0
- Złącza: 1x 3,5mm minijack Mikrofon
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 10
- Częstotliwość próbkowania: 44.1
- Full specification
Status: Out of stock
17.35 zł / szt
21.34 zł gross
Ten łatwy do zainstalowania adapter dźwięku USB zapewnia dodatkową kartę dźwiękową do komputera lub laptopa. Wystarczy podłączyć adapter do dowolnego wolnego portu USB, podłączyć zestaw słuchawkowy lub głośnik. Idealny do laptopów. Łatwy do zainstalowania.
Technical Specifications
| Brand | Gembird |
|---|---|
| Złącza | 1x 3,5mm minijack Mikrofon |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Częstotliwość próbkowania | 44.1 |
| Wymiary | 50 x 20 x 10 mm |
| Waga | 10 |
| Chipset | CMedia CM108B |
| Wymagania sprzętowe | Wolny port USB |
| Interfejs | USB |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 31 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 x 100 x 120 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |