kamery IP
Kamera WiFi 3 Mpx Tapo C110
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Bezpieczeństwo:
- Zabezpieczenia sieci bezprzewodowej - WPA, WPA2-PSK
- Bezpieczeństwo transmisji - 128-bitowe szyfrowanie AES z SSL/TLS
- Standardy: 802.11n
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
98,53 zł / szt
121,19 zł brutto
Tapo C110
- Kamera Wi-Fi do monitoringu domowego
- Zdumiewająca jakość wideo Obraz w rozdzielczości 3 Mpx sprawi, że wszystkie Twoje nagrania będą niezwykle wyraźne.
- Niezawodny tryb nocny Nawet w nocy kamera wykryje każdy ruch w odległości do 9 metrów.
- Czujnik ruchu i powiadomienia Gdy Twoja kamera wykryje podejrzany ruch, natychmiast dostaniesz powiadomienie.
- Alarm dźwiękowy i świetlny Włącz alarm, a z łatwością odstraszysz nieproszonych gości.
- Dwukierunkowa transmisja audio Wbudowany mikrofon i głośnik umożliwią skuteczną komunikację z innymi.
- Bezpieczne przechowywanie Na karcie microSD możesz przechowywać aż 256 GB, czyli 512 godzin (21 dni) zarejestrowanego materiału (wyniki oparte na testach przeprowadzonych w warunkach laboratoryjnych).
- Łatwa konfiguracja i zarządzanie Zarządzaj wszystkimi funkcjami poprzez aplikację Tapo.
Wykrywanie ruchu
- Za każdym razem, gdy kamera wykryje ruch, otrzymasz stosowne powiadomienie oraz nagranie z zarejestrowanego zdarzenia, aby sprawdzić, czy konieczna jest interwencja. Co więcej, możliwe jest także ustawienie wydzielonych stref wykrywania ruchu, co pozwala na monitorowanie tylko wybranych obszarów.
Tryb nocny
- Nie musisz już stresować się, że obudzisz swoje dziecko zaglądając do jego pokoju, by upewnić się, że wszystko jest w porządku. Z Tapo C100 możesz robić to bezszelestnie, oglądając pomieszczenie na swoim telefonie dzięki trybowi nocnemu, który umożliwia rejestrowanie obrazu na odległość aż 9 metrów. Ty zyskasz spokój ducha, a Twoje dziecko nieprzerwany sen.
Zdumiewająca jakość nagrań
- Nagrywanie w rozdzielczości 3 Mpx zapewnia niezwykłą ostrość i jakość obrazu ze względu na dużą liczbę pikseli matrycy. Umożliwia to rozpoznawanie zarejestrowanych postaci, nawet gdy znajdują się w dużej odległości od kamery.
Dwukierunkowa transmisja audio
- Porozumiewaj się z innymi domownikami za pomocą wbudowanego mikrofonu i głośnika.
System alarmów
- Gdy kamera wykryje podejrzany ruch, wyśle ci powiadomienie. Ale nie tylko - uruchomi także alarm świetlny i dźwiękowy, by odstraszyć intruza.
Dziel się pięknymi chwilami
- Pięknymi i zaskakującymi wydarzeniami warto się dzielić szczególnie z najbliższymi osobami, które nie mogą być przy nas na co dzień. Kamery Tapo to niezawodny sposób na uchwycenie najważniejszych momentów Twojego życia.
| Waga | 280 kg |
|---|---|
| Wymiary | 145 x 170 x 60 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Bezpieczeństwo |
|
| Standardy | 802.11n |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Typ kamery | Stałopozycyjna |
| Wymiary | 67,6 x 54,8 x 98,9 mm |
| Pozostałe parametry | FUNKCJE AUDIO
ŚRODOWISKO PRACY
|
| Matryca | 1/2,8 |
| Obiektyw | F/NO: 2.0 Ogniskowa: 3,3 mm |
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 2304 x 1728 |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |