Plecak do notebooka 13-15.6 cali Eco Motion, denim
- Pasuje do:
- Notebooki o przekętnej ekranu od 13 do 15.6 cali
- Notebooki o maksymalnych wymiarach 385 x 30 x 265 mm
- Wymiary:
325 x 475 x 150 mm
- Waga: 0.75
- Pełna specyfikacja
Plecak do notebooka 13-15.6 cali Eco Motion, denim
Nasze dzisiejsze działania kształtują świat jutra. Dlatego DICOTA opiera się na rozwiązaniach rozsądnych ekologicznie i produkuje wszystkie kolekcje ECO ze zrównoważonych, pochodzących z recyklingu materiałów PET. Otrzymujesz produkt przyjazny dla środowiska z dożywotnią gwarancją. Nie musisz też rezygnować z dobrze znanej jakości, stylu i wyglądu produktów rPET.
Plecak Eco Backpack MOTION optymalnie chroni laptopa 13-15,6" dzięki komorze na notebooka wyściełanej pianką o wysokiej gęstości (HDF). Kieszeń na tablety zapewnia niezawodną ochronę urządzeń o przekątnej do 12,9". Przestronna komora główna jest podzielona, dzięki czemu dokumenty i akcesoria można przechowywać osobno. W komorze głównej znajduje się również kieszeń z siatki, w której można schować butelkę do picia. Przednia kieszeń z praktycznymi kieszeniami umożliwia uporządkowanie akcesoriów mobilnych, takich jak smartfony, długopisy czy ładowarki. Dodatkowy zamek z boku plecaka zapewnia szybki dostęp do komory głównej. Plecak wygodnie leży na plecach dzięki ergonomicznej wyściółce. Aby jeszcze bardziej zoptymalizować komfort, wyściełane szelki można również dowolnie regulować. Torba wykonana jest z wodoodpornego materiału, który chroni zawartość nawet w deszczowe dni.
| Waga | 710 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 350 x 500 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | DICOTA |
|---|---|
| Pasuje do |
|
| Wymiary | 325 x 475 x 150 mm |
| Waga | 0.75 |
| Rodzaj | Plecak |
| Video | |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | 600D |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 13,1'' |
| Kolor | Jeans |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |