kamery internetowe
Kamera internetowa GXT 1160 Vero
- Liczba klatek na sekundę: 30
- Wymiary:
50 x 20 x 104 mm
- Waga: 100
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
210,55 zł / szt
258,98 zł brutto
| Waga | 230 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 130 x 140 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Wymiary | 50 x 20 x 104 mm |
| Waga | 100 |
| Interfejs | USB |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Cechy i funkcje | wbudowany mikrofon |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |