akcesoria
Oświetlenie ScreenBar Pro 9H.W4KWT.ES4
- Źródło światła: Diody LED
- Rodzaj: USB
- Wymiary:
500 x 135 x 92 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
919,24 zł / szt
1 130,67 zł brutto
| Waga | 2500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 210 x 565 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Benq |
|---|---|
| Źródło światła | Diody LED |
| Rodzaj | USB |
| Wymiary | 500 x 135 x 92 mm |
| Waga | 0.62 |
| Gwint | brak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |