myszki
Mysz laserowa, bluetooth, 5 przycisków
- Model:
ID0032A
- Przeznaczenie: Notebook
- Rozdzielczość (maks.): 1600
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
57,25 zł / szt
70,42 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | LogiLink |
|---|---|
| Model | ID0032A |
| Przeznaczenie | Notebook |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 |
| Profil | Praworęczny |
| Liczba przycisków | 5 |
| Liczba rolek | 1 |
| Sensor | Laserowy |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 155 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 130 x 195 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |