kamery IP
Kamera DS-2CD1743G2-LIZU(2.8-12mm)
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Wymagania środowiskowe:
- Warunki przechowywania: - 30 °C do 60 °C. Wilgotność 95% lub mniej (bez kondensacji)
- Warunki uruchamiania i pracy: -30 °C do 60 °C. Wilgotność 95% lub mniej (bez kondensacji)
- Złącza: RJ-45
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
539,00 zł / szt
662,97 zł brutto
Zmiennoogniskowa kopułkowa kamera sieciowa 4 MP z podwójnym oświetleniem MD 2.0
- Wysokiej jakości obraz w rozdzielczości 4MP
- Wykrywanie ludzi i pojazdów
- Inteligentne oświetlenie hybrydowe: zaawansowana technologia o dużym zasięgu
- Wyraźne obrazowanie w przypadku silnego światła tylnego dzięki technologii true WDR 120 dB
- Obsługa wbudowanej pamięci masowej do 512 GB (gniazdo kart SD)
- Wydajna technologia kompresji H.265+
- Wbudowany mikrofon zapewnia dźwięk w czasie rzeczywistym
- Zmotoryzowany obiektyw 2.8 do 12 mm zmiennoogniskowy ułatwiający instalację i monitorowanie
- Odporność na wodę i kurz (IP67), wandaloodporność (IK08)
| Waga | 680 kg |
|---|---|
| Wymiary | 140 x 150 x 140 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Złącza | RJ-45 |
| Bezpieczeństwo | Ochrona hasłem, złożone hasło, znak wodny, podstawowe i digest uwierzytelnianie dla HTTP, uwierzytelnianie WSSE oraz digest dla otwartego interfejsu wideo sieciowego (ONVIF), dziennik audytu bezpieczeństwa, uwierzytelnianie hosta (adres MAC). |
| Protokoły sieciowe | TCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, HTTP, RTP, RTSP, RTCP, NTP, IGMP, IPv6, UDP, QoS, FTP, SMTP |
| Liczba klatek na sekundę | 25 |
| Standardy | 802.3af |
| Minimalne oświetlenie | 0.005 |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Kompresja wideo | H.265 |
| Obsługa systemów mobilnych | Brak |
| Wytrzymałość mechaniczna | IK08 |
| Kąt widzenia przekątna | 114 |
| Kompresja audio | MP2L2 |
| Kąt widzenia poziomy | 96 |
| Kąt widzenia pionowy | 51 |
| Wymiary | 121.5 x 121.5 x 97.5 mm |
| Waga | 540 |
| Certyfikaty | EMC
Bezpieczeństwo
|
| Matryca | 1/3" CMOS ze skanowaniem progresywnym |
| Obiektyw |
|
| Zasilanie |
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |