Monitor 19 cali B1980D-B5 DVI,VGA,PIVOT,HAS/150mm,5:4
- Model:
ProLite B1980D-B5
- Częstotliwość pozioma min.: 24
- Częstotliwość pozioma max.: 80
- Pełna specyfikacja
PROLITE B1980D-B5
19-calowy Prolite B1980D przeznaczony do zastosowań biznesowych to imponujący monitor z podświetleniem LED i podstawą z regulacją wysokości. Ten zaprojektowany dla biznesu monitor z podświetleniem LED wyposażony w regulację wysokości 150mm i funkcję rotacji pozwala ustawić idealną pozycję ekranu, zapewniając ergonomię i optymalny komfort użytkownika. Czas reakcji 5 ms i wysoki kontrast sprawiają, że B1980D idealnie nadaje się do szerokiej gamy zastosowań biznesowych.Funkcje korekcji sRGB i gamma umożliwiają dokładne ustawienie nawet najdrobniejszych niuansów kolorów.
HAS (150MM) + PIVOT
Stopka z regulacją wysokości umożliwia dostosowanie położenia ekranu do własnych preferencji. Rotacja ekranu umożliwia zmianę pozycji ekranu z poziomej (pejzaż) do pionowej (portret). To funkcja szczególnie przydatna w pracy z długimi arkuszami lub tekstem.
Specyfikacja techniczna
| Producent | IIYAMA |
|---|---|
| Model | ProLite B1980D-B5 |
| Częstotliwość pozioma min. | 24 |
| Częstotliwość pozioma max. | 80 |
| Wysokość z podstawą | 397 |
| Głębokość z podstawą | 209.5 |
| Waga z podstawą | 4.9 |
| WiFi | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 150 |
| Obszar widzialny w pionie | 301.05 |
| Obszar widzialny w poziomie | 376.32 |
| Kontrast dynamiczny | 12 000 000:1 |
| Certyfikaty | WEEE |
| Jasność | 250 |
| Czas reakcji | 5 |
| Kąt widzenia poziomy | 170 |
| Kąt widzenia pionowy | 160 |
| Pobór mocy | 16 |
| Plamka matrycy | 0.294 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 411 |
| Proporcje obrazu | 5:4 |
| Typ matrycy | TFT-TN |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 19" |
| Rozdzielczość | 1280 x 1024 (SXGA) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Waga | 6000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 490 x 160 x 410 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |