torby/etui/plecaki
Plecak Travel 18L 15.6 IGR Backpack NB 6H2D9AA
- Wymiary:
Wymiary (szer. x głęb. x wys.) 43 × 29 × 14 cm
- Waga: 0.65
- Pozostałe parametry:
Łatwa mobilność
- Z łatwością przemieszczaj się po lotnisku, podróżując z niezawodnym paskiem do wózka. Co więcej uwolnij swoje plecy od dodatkowego ciężaru.
Mniejsze obciążenie ramion.
- Wygodne noszenie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
76,28 zł / szt
93,82 zł brutto
Prezentujemy plecak podróżny HP Renew 15,6 (39,62 cm). Wykonany z włókien ekologicznych. Uporządkuj zawartość dzięki wielu kieszeniom i zamocuj swój plecak za pomocą wygodnych pasków.
Ekologiczne wykonanie
- Wywieraj pozytywny wpływ na planetę, dzięki plecakowi wykonanemu z materiałów pochodzących z recyklingu, co pomaga zmniejszyć zanieczyszczenie środowiska.
Najbardziej niezawodny towarzysz podróży w mieście
- Podróżuj odpowiedzialnie. Regulowane paski ułatwiają wygodne przemieszczanie się, a liczne kieszenie pomagają uporządkować zawartość plecaka.
Chroni Twoje urządzenia i nie tylko
- Chroń w podróży swoje cenne urządzenia. Wyściełane wnętrze i zewnętrzna strona zapewniają odpowiednią ochronę laptopów o przekątnej ekranu 13,3, 14,2 i 15,6, a także akcesoriów i dokumentów. Dodatkowo plecak jest wykonany z materiałów, które chronią przed zarysowaniami, uderzeniami, kurzem i wodą.
Niezawodne użytkowanie
- Ciesz się spokojnym użytkowaniem dzięki standardowej rocznej ograniczonej gwarancji HP.
Specyfikacja techniczna
| Producent | HP Inc. |
|---|---|
| Wymiary | Wymiary (szer. x głęb. x wys.) 43 × 29 × 14 cm |
| Waga | 0.65 |
| Pozostałe parametry | Łatwa mobilność
Mniejsze obciążenie ramion.
|
| Pasuje do | Zapewniają odpowiednią ochronę laptopów o przekątnej ekranu 13,3, 14,2 i 15,6, a także akcesoriów i dokumentów |
| Rodzaj | Plecak |
| Ilość komór | 1 |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | PVC |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 14.2'' |
| Kolor | Szary |
| Waga | 532 kg |
|---|---|
| Wymiary | 47 x 405 x 505 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |