kable
Kable GPU 8P Cable Kit 871828-B21
- Zastosowanie: Zasilający
- Rodzaj: Kabel
- Standard: USB 1.1
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
124,29 zł / szt
152,88 zł brutto
Zestaw 8-stykowych kabli HPE DL38X Gen10
| Waga | 503 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 330 x 440 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hewlett Packard Enterprise |
|---|---|
| Zastosowanie | Zasilający |
| Rodzaj | Kabel |
| Standard | USB 1.1 |
| Wymiary | 7.62 x 30.48 x 2.54 cm |
| Waga | 0.68 |
| Pozostałe parametry | Obsługiwana platforma Serwery HPE ProLiant Rack/Tower/BladeSystem/Synergy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |