kable
Kable GPU 8P Cable Kit 871828-B21
- Zastosowanie: Zasilający
- Rodzaj: Kabel
- Standard: USB 1.1
- Full specification
Status: Out of stock
124.29 zł / szt
152.88 zł gross
Zestaw 8-stykowych kabli HPE DL38X Gen10
| Weight | 503 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 330 x 440 cm |
Technical Specifications
| Brand | Hewlett Packard Enterprise |
|---|---|
| Zastosowanie | Zasilający |
| Rodzaj | Kabel |
| Standard | USB 1.1 |
| Wymiary | 7.62 x 30.48 x 2.54 cm |
| Waga | 0.68 |
| Pozostałe parametry | Obsługiwana platforma Serwery HPE ProLiant Rack/Tower/BladeSystem/Synergy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |