gry
Gra Sekretny kod
- Nr katalogowy:
040-1001
- Płeć: Dziewczynki
- Min. liczba graczy: 2
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
57,00 zł / szt
70,11 zł brutto
Strategiczna gra dla dwóch lub większej liczby graczy z dwoma poziomami trudności. Używając dedukcji i logiki, osoba dekodująca musi złamać sekretny kod stworzony przez drugiego gracza w jak najmniejszej liczbie prób. Następnie następuje kolej pierwszego gracza na stworzenie jak najbardziej zaawansowanej kombinacji kolorów, która będzie nie do złamania. Ilustrowana instrukcja znajdująca się w zestawie pokazuje różne poziomy trudności sekretnego kodu, które mogą być tworzone z 4 lub 5 pozycji z użyciem 8 dostępnych kolorów.
| Waga | 642 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 280 x 350 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Quercetti |
|---|---|
| Nr katalogowy | 040-1001 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Min. liczba graczy | 2 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Strategiczne i ekonomiczne |
| Max. liczba graczy | 2 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 28.0 x 6 x 35 cm |
| Wymagania wiekowe | 7 |
| Wersja językowa | Polska instrukcja |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |