Router AX1500
- Model:
AX1500
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura środowiska pracy 0~40°C
- Wilgotność robocza 10~90% wilgotności względnej (bez kondensacji)
- Temperatura przechowywania 40~70°C
- Wilgotność przechowywania 5~90% wilgotności względnej (bez kondensacji)
- Antena: Zewnętrzna odłączana
- Pełna specyfikacja
XIAOMI Router AX1500
Poznaj Wi-Fi 6, nową erę szybkiej łączności
Wi-Fi 6, 5 GHz
Płynniejsza praca z prędkością do 1500 Mb/s
Xiaomi Router AX1500 obsługuje jednoczesną dwupasmową łączność bezprzewodową o prędkości do 1501 Mb/s*. Technologia Wi-Fi 6 wykorzystuje pasmo częstotliwości 5 GHz, zapewniając wyższą prędkość, mniej opóźnień i większą pojemność transmisji danych dla streamingu filmów oraz grania.
Samoadaptacyjne porty Full Gigabit Ethernet
Uwolnij szerokopasmowy potencjał
Xiaomi Router AX1500 posiada 4 porty Full Gigabit Ethernet. Podłącz kabel sieciowy do dowolnego z portów, aby uzyskać dostęp do Internetu bez konieczności rozróżniania sieci WAN i LAN.
Sieć Wi-Fi mesh opracowana przez firmę Xiaomi
Połączenie z wieloma urządzeniami, szerszy zasięg sygnału
Opracowana przez firmę Xiaomi technologia sieci Wi-Fi mesh obsługuje różne metody sieci hybrydowej, umożliwiając jednoczesne podłączenie do 10 urządzeń*, w celu zapewnienia szerszego zasięgu sygnału i uzyskania płynnego połączenia w całym domu*. Poruszaj się swobodnie po całym domu, nie martwiąc się o opóźnienia lub buforowanie.
Wydajna transmisja OFDMA
Płynna praca wielu urządzeń bez przeciążenia sieci
Technologia OFDMA* pozwala na jednoczesną transmisję danych z wielu urządzeń. Niezależnie od tego, czy grasz w gry online, uczysz się, pracujesz lub oglądasz filmy, możesz podłączyć wiele urządzeń jednocześnie bez zakłóceń.
Obsługa IPTV
Prosta konfiguracja
Xiaomi Router AX1500 wykorzystuje multipleksowe, wieloliniowe łącza IPTV i może być podłączony bezprzewodowo do dekodera telewizyjnego.
Ekskluzywna funkcja akceleracji dla smartfonów Xiaomi
Mniej opóźnień sygnału dla lepszej satysfakcji z gry
Gdy podłączonych jest wiele urządzeń, Xiaomi Router AX1500 w inteligentny sposób rozpoznaje smartfony Xiaomi/Redmi*
Dzięki wyjątkowej funkcji akceleracji sygnału, opóźnienia są skutecznie redukowane, zapewniając płynną grę.
| Waga | 565 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 260 x 230 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | XIAOMI |
|---|---|
| Model | AX1500 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Bezpieczeństwo |
|
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11ac |
| Liczba anten | 4 |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s LAN / WAN (Combo) |
| Wymiary | 247 x 143.5 x 178.7 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | Obsługuje aplikacje internetowe oraz aplikacje Mi Home / Xiaomi Home (Android, iOS) |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |