stacje dokujące/replikatory portów
Adapter Ethernet 100W PD
- Dokowanie: Tak
- Porty we/wy: 1 x USB 3.1 Type C
- Wymiary:
171 x 41 x 15 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
149,47 zł / szt
183,85 zł brutto
USB-C na Ethernet + adapter ładowania 100 W
Zwiększ swoją moc dzięki temu kompaktowemu adapterowi Ethernet USB-C. Ciesz się zasilaniem USB-C o mocy 100 W oraz połączeniem Gigabit Ethernet obsługującym prędkości 10/100/1000 Mb/s. Lekka konstrukcja ułatwia pracę w dowolnym miejscu bez konieczności stosowania nieporęcznego adaptera.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Belkin |
|---|---|
| Dokowanie | Tak |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.1 Type C |
| Wymiary | 171 x 41 x 15 mm |
| Waga | 29 |
| Pozostałe parametry | Długość kabla 131 mm |
| Pasuje do |
|
| Wymagania sprzętowe | Ten adapter USB-C na Ethernet + ładowanie jest kompatybilny z komputerami PC/Mac USB-C, laptopami/MacBookami ze złączem USB-C, tabletami USB-C, smartfonami USB-C oraz z systemami operacyjnymi Mac, Windows, Chrome i Linux. |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 55 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 100 x 130 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |