video
Kabel HDMI M/M 2,0m v2.0; GOLD; BASIC
- Rodzaj: Kabel
- Zastosowanie: Wideo
- Złącza #1: HDMI Typ A Męska
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
16,51 zł / szt
20,31 zł brutto
Kabel HDMI o długości 2m do łączenia urządzeń multimedialnych zgodny ze standardem HDMI w wersji 2.0
Pozwala na transmisję sygnału Ethernet, obrazu 3D a także przesyłanie zwrotne sygnału audio.
Specyfikacja wersji 2.0 poszerza szerokość pasma sygnału do 340Mhz i maksymalną przepływność TDMS do wartości 10,2 Gbps, co pozwala na uzyskanie rozdzielczości 1920x1200p60 przy 48 bitowej głębi kolorów a także obsługę rozdzielczości 4k x 2k (4096x2160p24) przy gamie barw 36 bit i niższej.
| Waga | 195 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 105 x 190 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Unitek |
|---|---|
| Rodzaj | Kabel |
| Zastosowanie | Wideo |
| Złącza #1 | HDMI Typ A Męska |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Męska |
| Standard | HDMI Ultra HD 4K |
| Pozostałe parametry |
|
| Długość przewodu | 2 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |