adaptery
Kabel HDMI 2.0 2m czarny CL-195
- Rodzaj: Kabel
- Zastosowanie: Wideo
- Złącza #1: HDMI Typ A Męska
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
8,17 zł / szt
10,05 zł brutto
SAVIO Kabel HDMI CL-195 2m
- V2.0 high speed
- Obsługa Ethernetu do 100 Mb/sek.
- Obsługa obrazu 3D oraz Deep Color
- Zwrotny kanał audio
- Obsługa wielokanałowego audio Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio
- Obsługa wysokich rozdzielczości nawet do 4K x 2K (max 4096x2160p24)
- Pozłacane wtyki 24k
- Pełne ekranowanie żył sygnałowych - odporny na zakłócenia zewnętrzne
- Brak strat w przesyle wysokiej jakości obrazu i dźwięku
- Kompatybilny z poprzednimi wersjami 1.0-1.3
- 30AWG, OD:6mm
Przykładowe zastosowanie: Przekazanie obrazu z komputera, konsoli, laptopa, tunera, DVBT na TV.
| Waga | 90 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 110 x 130 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Savio |
|---|---|
| Rodzaj | Kabel |
| Zastosowanie | Wideo |
| Złącza #1 | HDMI Typ A Męska |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Męska |
| Standard | HDMI Premium High Speed with Ethernet (2.0) |
| Wymiary | 2m |
| Waga | 97 |
| Długość przewodu | 2 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |