video
Kabel DisplayPort 1.4 8K, 1m Czarny
- Rodzaj: Kabel
- Zastosowanie: Wideo
- Złącza #2: DisplayPort Męska
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 3 w magazynie
16,84 zł / szt
20,71 zł brutto
- 20-stykowe złącze DisplayPort
- Przesyłanie sygnałów audio i wideo
- Z zamkiem i pozłacanymi wtyczkami
- Obsługuje 8K / 60 Hz i 4K / 120 Hz
- Przepustowość: do 32,4 Gb / s
Specyfikacja techniczna
| Producent | LogiLink |
|---|---|
| Rodzaj | Kabel |
| Zastosowanie | Wideo |
| Złącza #2 | DisplayPort Męska |
| Złącza #1 | DisplayPort Męska |
| Standard | HDMI Ultra HD 4K |
| Waga | 0.076 |
| Długość przewodu | 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 80 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 160 x 190 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |