Klocki Mark IV Churchill 668 klocków
- Bezpieczeństwo:
Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych.
- Liczba elementów: 668
- Płeć: Chłopcy
- Pełna specyfikacja
Mark IV Churchill
Churchill to brytyjski ciężki czołg piechoty z okresu II wojny światowej. Stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych pojazdów Aliantów w czasie wojny. Był wielokrotnie modyfikowany, a na jego bazie powstało wiele pojazdów specjalnych. Churchill okazał się udaną konstrukcją cenioną za mocne opancerzenie, niską sylwetkę oraz mobilność w trudnym terenie.
Zestaw został zaprojektowany w skali 1:35 przy użyciu 668 klocków konstrukcyjnych COBI. Czołg został wyposażony w działającą trakcję gąsienicową, obracającą się wieżę, ruchome działo i otwierany właz. Do zestawu dołączona jest figurka brytyjskiego czołgisty wyposażonego w beret, pistolet maszynowy Sten oraz lornetkę. Druga figurka to marszałek polny w charakterystycznym swetrze, z beretem na głowie i mapą inwazji na Włochy w dłoni. Z całą pewnością rozpoznasz tę postać historyczną! Na klockach znajdują się wysokiej jakości nadruki, które odzwierciedlają oznaczenia i detale czołgu oraz szczegóły umundurowania dowódcy czołgu i oficera.
Zestaw został opracowany z dbałością o detale i jest doskonałym rozwinięciem popularnej serii Historical Collection! Fani historii oraz klocków znajdą tutaj coś dla siebie!
- 668 wysokiej jakości elementy
- Wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 20-letnią tradycją
- Spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci
- W pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych
- Klocki z nadrukami nie odkształcają się i nie bledną w czasie zabawy czy pod wpływem temperatury
- Klockowy model czołgu
- 2 figurki wraz z akcesoriami
- Dodatkowe akcesoria
- Skala 1:35
- Tabliczka z nazwą modelu
- Klocki dla dorosłych, którymi mogą bawić się dzieci
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cobi Klocki |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych. |
| Liczba elementów | 668 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | COBI-3128 |
| Rozmiar zestawu | Duży |
| Wymiary | 21 x 10 x 11,5 cm |
| Pozostałe parametry | Skala: 1:35 |
| Akcesoria w zestawie | 2 x Figurka |
| Wymagania wiekowe | 9 |
| Seria | Historical Collection |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Waga | 773 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 400 x 305 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |