Jeździk Grawitacyjny Gravity beżowo-brązowy
- Bezpieczeństwo:
Tylko do użytku pod nadzorem osoby dorosłej.
- Nr katalogowy:
Beige Brown
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Jeździk grawitacyjny Gravity
Pojazd grawitacyjny GRAVITY to innowacyjny jeździk, który działa wykorzystując siłę grawitacji oraz ruchów ciała dziecka. Nie wymaga baterii ani pedałów. Wystarczy, że dziecko manewruje kierownicą w prawo i w lewo, aby pojazd zaczął poruszać się do przodu.
Jeździk GRAVITY wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa dzięki czemu jest on lekki i wytrzymały. Ergonomiczny design i wyprofilowane siedzisko zapewnią komfort podczas jazdy. Stabilna i szeroka podstawa oraz nisko położony środek ciężkości gwarantuje bezpieczeństwo podczas użytkowania. Kierownica jest łatwa do uchwycenia i manewrowania przez małe dzieci. Pojazd wyposażony został dodatkowo w świecące podczas jazdy kółka LED, co zwiększa jego atrakcyjność.
GRAVITY to świetny sposób na doskonałą zabawę wspierającą rozwój motoryki i kondycji fizycznej. Zapewni dzieciom wiele radości i korzyści także zdrowotnych zachęcając do aktywności w domu i na świeżym powietrzu.
Pojazd jest łatwy w montażu, stabilny i bezpieczny. Jest rekomendowany dla dzieci od 3 roku.
- Solidna konstrukcja
- Kauczukowe świecące kółka
- Wygodna kierownica
- Wyprofilowane siedzisko
- Piankowa osłona kolumny kierowniczej
- Maksymalne obciążenie: 50 kg
- Spełnia europejskie normy bezpieczeństwa
| Waga | 3900 kg |
|---|---|
| Wymiary | 300 x 795 x 300 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Milly Mally |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Tylko do użytku pod nadzorem osoby dorosłej. |
| Nr katalogowy | Beige Brown |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Sport |
| Rodzaj | Jeździki |
| Liczba kół | 4 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Wymiary |
|
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 30 x 30 x 80 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Kauczuk |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Brązowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |