Żarówka LED E14 5W ciepła jasna 3000K
- Pobór mocy: 5
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Temperatura barwowa: 3000
- Pełna specyfikacja
Żarówka LED E14 5W ciepła jasna 3000K
Żarówka LED TRACER E14 5W to najlepszy zamiennik dla tradycyjnych żarówek żarowych typu świeczka o małym trzonku i mocy do 35 W. Moc strumienia świetlnego to 400lm.
Gwint E14 jest mniejszy od standardowego formatu (E27) i jest najczęściej wykorzystywany m.in. w kinkietach, lampkach sypialnych i stołowych, zarówno w biurach jak i domach prywatnych.
Diody LED, na których oparto produkt emitują ciepłe, jasne oświetlenie o temperaturze barwowej 3000K. Urządzenie emituje jednolite światło o kącie 180°, zaś dzięki mlecznej przesłonie jest to strumień świetlny, który nie oślepia.
Elementy oświetlenia LED nie zawierają materiałów niebezpiecznych dla środowiska i jego użytkowników, jak rtęć, a ich długa żywotność przekłada się na o wiele rzadsze wymiany źródeł światła i co za tym idzie mniejszą produkcję odpadów.
Pojedyncze opakowanie w blistrze zawiera dwie sztuki żarówki TRACER E14 5W.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Tracer |
|---|---|
| Pobór mocy | 5 |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Temperatura barwowa | 3000 |
| Strumień świetlny | 400 |
| Kąt świecenia | 180 |
| Odpowiednik żarówki tradycyjnej o mocy | 35 |
| Gwint | E14 |
| Napięcie | 230 V |
| Barwa światła | biała ciepła |
| Oznaczenia | |
| Rodzaj diod | LED SMD |
| Waga | 35 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 x 80 x 130 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |