manualne
Interaktywny tablet Little
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
7600140317
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
58,71 zł / szt
72,21 zł brutto
Little Smoby Interaktywny tablet
- 5 różnych aktywności: labirynt, blokada drzwiczek, motyl, który macha skrzydłami, rolki do stworzenia własnego zwierzęcia i hipopotam, który porusza nogami!
- Idealny do rozwijania umiejętności motorycznych.
- Wyprodukowany we Francji.
| Waga | 500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 95 x 235 x 265 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Smoby |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 7600140317 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Reklama TV | 2007 |
| Wymiary | 23,4 x 25,1 x 6,7 cm |
| Waga | 0 |
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |