PDU EPDU2216MBO
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura otoczenia dla pracy urządzenia: -5 - 50 °C
- Wilgotność względna: 5 - 95 %
- Wysokość pracy (w metrach nad poziomem morza): 0 - 3000 m
- Temepratura otoczenia dla przechowywania: -25 - 65 °C
- Wilgotność wzg
- Zabezpieczenia / filtry: Nie
- Napięcie wejściowe (maks.): 400
- Pełna specyfikacja
Easy Rack PDU, Metered Outlet, 0U, 3 fazy, 11 kW, 230 V, 16 A, (18) gniazd C13 i (6) gniazd C19, IEC60309 3P+N+PE inlet
Łatwa w obsłudze listwa PDU z pomiarem na każde gniazdo, model EPDU2216MBO, zapewnia szczegółową analizę zużycia energii na poziomie indywidualnych gniazd, umożliwiając lepsze planowanie pojemności i alokację zasobów. Karta zarządzania siecią NMC3 oferuje zwiększone bezpieczeństwo cybernetyczne dzięki zabezpieczonym interfejsom i zmodyfikowanej polityce haseł.
Listwa PDU integruje się z platformą EcoStruxure IT za pośrednictwem karty NMC3 i może być dostępna oraz konfigurowana poprzez interfejs WWW, SNMP oraz wiersz poleceń (CLI). Model EPDU2216MBO został zaprojektowany do zastosowań trójfazowych o mocy do 11 kW i spełnia normy branżowe dotyczące dokładności pomiaru na poziomie 1%.
Urządzenie wyposażone jest we wtyk typu IEC 60309 32A 3P+N+PE, osiemnaście gniazd typu IEC C13 oraz sześć gniazd typu IEC C19. Charakteryzuje się ultraleką obudową aluminiową, zapewniającą do 50% redukcji wagi, a także funkcją monitorowania środowiskowego i całkowicie nowym, ulepszonym modułem wyświetlacza.
Dzięki możliwości montażu pionowego użytkownicy mogą instalować urządzenia w szafie rack lub obudowie w przestrzeni zero U, nie zajmując cennego miejsca w szafie. Listwa została zaprojektowana do pracy w zakresie temperatur od -5°C do +50°C i objęta jest standardową 2-letnią gwarancją. PDU obsługuje połączenie kaskadowe do 4 jednostek pod jednym adresem IP, co pozwala na redukcję kosztów sieciowych. Dostępne są porty do monitorowania środowiska zewnętrznego (czujnik sprzedawany osobno) do pomiaru temperatury i wilgotności.
| Waga | 8000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2020 x 180 x 120 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | APC |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Zabezpieczenia / filtry | Nie |
| Napięcie wejściowe (maks.) | 400 |
| Napięcie wyjściowe (maks.) | 230 |
| Prąd znamionowy | 16 |
| Porty zasilania wy. | 6 x IEC-C19 |
| Porty zasilania we. | 3Ph + N + PE |
| Wysokość | 0U |
| Wymiary | 1800 x 55 x 56 mm |
| Waga | 6.82 |
| Certyfikaty | CE |
| Akcesoria w zestawie | Instrukcja montażu |
| Długość przewodu | 3 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0, 4 x RJ-45 LAN |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 11 kVA |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |