manualne
Interaktywny tablet Little
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
7600140317
- Produkt na baterie: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
58.71 zł / szt
72.21 zł gross
Little Smoby Interaktywny tablet
- 5 różnych aktywności: labirynt, blokada drzwiczek, motyl, który macha skrzydłami, rolki do stworzenia własnego zwierzęcia i hipopotam, który porusza nogami!
- Idealny do rozwijania umiejętności motorycznych.
- Wyprodukowany we Francji.
Technical Specifications
| Brand | Smoby |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 7600140317 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Reklama TV | 2007 |
| Wymiary | 23,4 x 25,1 x 6,7 cm |
| Waga | 0 |
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Weight | 500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 95 x 235 x 265 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |