centrale
Inteligentna centralka Zigbee SHZB103 2,4 GHz
- Pasmo: 2,4 GHz
- Antena: Wewnętrzna
- Wymiary:
64,7x64,7x11,6 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
61,01 zł / szt
75,04 zł brutto
Urządzenie Gateway łączy wiele inteligentnych urządzeń IoT takich jak: żarówki Wi-Fi, przełączniki Wi-Fi, silniki kurtynowe Wi-Fi, czujniki PIR, temperatury i dużo więcej. Zaletą Zigbee jest odciążenie głównego domowego routera Wi-Fi, dzięki czemu nie dochodzi do spowolnienia pracy lub przerw w dostępie do internetu spowodowanych zbyt dużą ilością podpiętych urządzeń Wi-Fi
| Waga | 80 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 90 x 90 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Maxcom |
|---|---|
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Antena | Wewnętrzna |
| Wymiary | 64,7x64,7x11,6 mm |
| Waga | 108 |
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie | 5V 1A |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |