zegary
ZEGAR ŚCIENNY LYON CZARNY
- Średnica: 25
- Funkcja drzemki: Nie
- Mechanizm: Kwarcowy
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
11,28 zł / szt
13,87 zł brutto
ZEGAR ŚCIENNY LYON
Nasz zegar ścienny Esperanza LYON służy nie tylko do pokazywania czasu - można na nim odczytać też temperature oraz wilgotność otoczenia. Jego wzornictwo sprawia, iż udekorujesz nim każde mieszkanie, biuro, sklep czy restaurację.
| Waga | 540 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 260 x 260 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Esperanza |
|---|---|
| Średnica | 25 |
| Funkcja drzemki | Nie |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Budzik | Nie |
| Wymiary | Grubość: 36 mm |
| Pozostałe parametry | - Tarcza zegara ze specjalnego artystycznego papieru |
| Akcesoria w zestawie | Hakk do montażu na ścianie |
| Funkcje specjalne | - Pomiar temperatury |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Typ | Analogowy |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Ścienny |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |