centrale
Inteligentna centralka Zigbee SHZB103 2,4 GHz
- Pasmo: 2,4 GHz
- Antena: Wewnętrzna
- Wymiary:
64,7x64,7x11,6 mm
- Full specification
Status: Out of stock
61.01 zł / szt
75.04 zł gross
Urządzenie Gateway łączy wiele inteligentnych urządzeń IoT takich jak: żarówki Wi-Fi, przełączniki Wi-Fi, silniki kurtynowe Wi-Fi, czujniki PIR, temperatury i dużo więcej. Zaletą Zigbee jest odciążenie głównego domowego routera Wi-Fi, dzięki czemu nie dochodzi do spowolnienia pracy lub przerw w dostępie do internetu spowodowanych zbyt dużą ilością podpiętych urządzeń Wi-Fi
Technical Specifications
| Brand | Maxcom |
|---|---|
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Antena | Wewnętrzna |
| Wymiary | 64,7x64,7x11,6 mm |
| Waga | 108 |
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie | 5V 1A |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 80 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 x 90 x 90 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |