inhalatory
Inhalator/Nebulizator membranowy MIST
- Poziom hałasu: 20
- Produkt na baterie: Tak
- Baterie w zestawie: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
53,07 zł / szt
57,32 zł brutto
Inhalator/Nebulizator membranowy MIST
Nebulizator membranowy Esperanza MIST tworzy aerozol korzystając z nowej technologii membranowej. Dzięki bezgłośnej pracy użyjesz tego urządzenia bardzo dyskretnie, a jego niewielki rozmiar pozwoli zmieścić je bez trudu w torebce lub aktówce.
Urządzenie gwarantuje długi czas działa - na jednym zestawie baterii może pracować nawet to 4 godzin.
| Waga | 350 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 180 x 160 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Esperanza |
|---|---|
| Poziom hałasu | 20 |
| Produkt na baterie | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Wskaźnik MMAD / MMD | 0.5 |
| Nebulizacja | 0.3 |
| Wymiary | 6 x 5,5 x 13 cm |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Typ | Inhalator |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Turkusowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |