SmartWatch
Smartwatch Garett Atom czarny stalowy
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Obsługiwane systemy operacyjne: Android
- Aparat - Przód: 0
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 3 w magazynie
235,21 zł / szt
289,31 zł brutto
| Waga | 255 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 90 x 100 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Garett Electronics |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Aparat - Przód | 0 |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 0 |
| Złącza | Brak |
| Koperta | 20 mm |
| Kodeki wideo | AAC |
| Kodeki audio | AMR |
| Wymiary | 47 x 47 x 14 mm |
| Waga | 0 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Bateria | 370 mAh |
| Czas czuwania (maks.) | 0 |
| Pamięć wewnętrzna | 0 |
| Procesor | RTL8763E |
| Funkcje |
|
| Typ matrycy | ePrivacy Filter |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 1,43'' |
| Rozdzielczość | 446 x 446 |
| Klasa szczelności | IP68 |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |