edukacyjne
I'M A Genius Magnetyczna mapa Polski
- Bezpieczeństwo:
Ostrzeżenie. Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy. Małe części. Niebezpieczeństwo udławienia się. Przed wręczeniem dziecku zabawki należy wyjąć ją z opakowania.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
304-PL105496
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 14 w magazynie
49,00 zł / szt
60,27 zł brutto
Wyjątkowa magnetyczna mapa Polski, która pozwala odkryć wszystkie jej tajemnice! Każdy element reprezentuje inny region kraju i zawiera pomniki kultury, które pozwalają dzieciom poznać wszystkie tajemnice i charakterystyczne elementy naszego kraju.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lisciani |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Ostrzeżenie. Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy. Małe części. Niebezpieczeństwo udławienia się. Przed wręczeniem dziecku zabawki należy wyjąć ją z opakowania. |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 304-PL105496 |
| Obszar | Edukacyjne |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Mapy |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 30 x 40 x 3 cm |
| Wymagania wiekowe | 7 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Waga | 455 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 430 x 300 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |