obudowy/kieszenie na dyski
IB-AC602a obudowa ochronna 3,5''
- Wymiary:
120 x 37 x 120 mm
- Waga: 0.1
- Format szerokości: 3,5'' (LFF)
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 10 in stock
14.10 zł / szt
17.34 zł gross
IB-AC602a obudowa ochronna 3,5
Chroń swoje cenne dane przed kurzem, upadkiem czy przed zachlapaniem. Skuteczna ochrona w prostej konstrukcji.
| Weight | 100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 x 115 x 170 cm |
Technical Specifications
| Brand | IcyBox |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 37 x 120 mm |
| Waga | 0.1 |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Typ | Obudowa zewnętrzna |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Przezroczysty |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |