Status: Brak na stanie
217,56 zł / szt
267,60 zł brutto
Smoby Huśtawka
- Metalowa huśtawka dla dzieci.
- Stabilna i wytrzymała konstrukcja.
- Siedzisko zabezpieczone obręczą.
- Plastikowe części zabezpieczone powłoką Anti UV chroniącą przed blaknięciem kolorów.
- Obciążenie max 25 kg.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Smoby |
|---|---|
| Obciążenie (maks.) | 25 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 7600830304 |
| Obszar | Ogrodowe |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Huśtawki |
| Wymiary | 120 x 117 x 120 cm |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Waga | 7100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 150 x 800 x 350 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |