Status: Brak na stanie
22,90 zł / szt
28,17 zł brutto
Auto R/C
- Pełny zakres jazdy
- Działające przednie światła
- Ustawienie zbieżności kół
- Gumowe opony
| Waga | 290 kg |
|---|---|
| Wymiary | 150 x 120 x 280 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Artyk |
|---|---|
| Częstotliwość | 27 |
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 188732 |
| Rodzaj | Samochody |
| Skala | 1:24 |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Typ RC | Jeżdżące |
| Wymiary | Długość auta: 17,5 cm |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wzór |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |