Status: Out of stock
217.56 zł / szt
267.60 zł gross
Smoby Huśtawka
- Metalowa huśtawka dla dzieci.
- Stabilna i wytrzymała konstrukcja.
- Siedzisko zabezpieczone obręczą.
- Plastikowe części zabezpieczone powłoką Anti UV chroniącą przed blaknięciem kolorów.
- Obciążenie max 25 kg.
| Weight | 7100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 x 800 x 350 cm |
Technical Specifications
| Brand | Smoby |
|---|---|
| Obciążenie (maks.) | 25 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 7600830304 |
| Obszar | Ogrodowe |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Huśtawki |
| Wymiary | 120 x 117 x 120 cm |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |