puzzle
Puzzle 3D City Line New York
- Liczba elementów: 123
- Nr katalogowy:
306-20255
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
43,00 zł / szt
52,89 zł brutto
Puzzle 3D - City Line New York
Puzzle 3D City Line New York to pasjonująca zabawa dla dzieci i dla dorosłych. W opakowaniu znajdują się 123 elementy puzzli, wykonanych ze specjalnego materiału przypominającego piankę. Puzzle są ponumerowane, ponacinane i umieszczone na arkuszach. Wystarczy bez użycia siły wycisnąć element z arkusza i zmontować go zgodnie z dołączoną instrukcją, bez użycia kleju ani specjalnych narzędzi.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 123 |
| Nr katalogowy | 306-20255 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 37 x 22.5 x 42 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 29.8 x 21.8 x 6 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Oznaczenia |
| Waga | 554 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 300 x 220 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |