UPS ECO Pro 1200 AVR CDS 19" 2U
- Liczba akumulatorów: 2
- Moc czynna: 780
- Czas ładowania: 5
- Pełna specyfikacja
Zasilacze UPS serii ECO PRO AVR CDS zabezpieczają podłączone urządzenia przed spadkami oraz zanikami napięcia w sieci, zapewniając ich dłuższe i pewniejsze działanie. Głównym przeznaczeniem zasilaczy z serii ECO PRO AVR CDS jest zabezpieczenie przed niekontrolowaną utratą zasilania: komputerów PC, stanowisk DTP i stacji roboczych, kas fiskalnych, systemów telewizji przemysłowej CCTV oraz internetowych urządzeń telekomunikacyjnych. Produkty serii ECO PRO AVR CDS posiadają system "Clear Digital Sinus" umożliwiający generację na wyjściu zasilacza UPS napięcia o sinusoidalnym kształcie (przy pracy bateryjnej) oraz funkcję "zimnego startu", która umożliwia uruchomienie zasilacza nawet wówczas, gdy zasilanie z sieci jest niedostępne. Oferowana seria zasilaczy wyposażona została w układ automatycznej regulacji napięcia sieciowego AVR oraz interfejs komunikacyjny USB HID.
| Waga | 12000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 260 x 160 x 500 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | EVER |
|---|---|
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Moc czynna | 780 |
| Czas ładowania | 5 |
| Czas przełączenia (maks.) | 3 |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 3 |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Porty zasilania wy. | 3 x IEC-C13 |
| Wymiary | 88(2U) x 485 (19’’) x 200 mm |
| Waga | 11.4 |
| Napięcie | 0 |
| Pojemność akumulatora | 5 |
| Typ obudowy | Rack |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 1200 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |