Monitor 27 cali XUB2797HSU-W2 IPS,FHD,HAS,300cd,(5y)
- Model:
ProLite XUB2797HSU-W2
- Częstotliwość pozioma min.: 30
- Częstotliwość pozioma max.: 110
- Pełna specyfikacja
ProLite XUB2797HSU-W2
27-calowy monitor w technologii IPS, częstotliwością odświeżania 100Hz i stopą z regulacją wysokości
Dzięki stylowej konstrukcji od krawędzi do krawędzi ProLite XUB2797HSU doskonale sprawdzi się w konfiguracjach wielomonitorowych. Panel IPS zapewnia precyzyjne i spójne odwzorowanie kolorów oraz szerokie kąty widzenia. Częstotliwość odświeżania 100 Hz i funkcja AdaptiveSync gwarantują płynność obrazu, a wysoki kontrast i jasność sprawiają, że monitor jest idealny do projektowania grafiki i stron internetowych. Dodatkowe funkcje, takie jak wbudowane głośniki, hub USB, gniazdo słuchawkowe, złącza HDMI i DisplayPort, redukcja niebieskiego światła oraz ergonomiczna podstawa z regulacją wysokości o 150 mm, zapewniają komfort i wszechstronność, co czyni ten 27-calowy monitor doskonałym wyborem zarówno do pracy biurowej.
Specyfikacja techniczna
| Producent | IIYAMA |
|---|---|
| Model | ProLite XUB2797HSU-W2 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 |
| Częstotliwość pozioma max. | 110 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 |
| WiFi | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Wysokość (maks.) | 550.5 |
| Zakres regulacji wysokości | 150 |
| Obszar widzialny w pionie | 336.3 |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.8 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Certyfikaty | WEEE |
| Jasność | 300 |
| Czas reakcji | 1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 23 |
| Waga | 5.5 |
| Plamka matrycy | 0.311 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 400.5 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 611.5 |
| Głębokość | 209.5 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| TCO Certified | Tak |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Waga | 8000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 435 x 140 x 690 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |