słuchawki
Słuchawki HA-A7T różowe
- Dźwięk: Stereo
- Komunikacja bezprzewodowa: 2,4 GHz
- Funkcje bluetooth: HFP (Hands-Free Profile)
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
119,00 zł / szt
146,37 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | JVC |
|---|---|
| Dźwięk | Stereo |
| Komunikacja bezprzewodowa | 2,4 GHz |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Zasięg | 10 |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Waga | 9.5 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Impedancja | 16 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Mikrofon | Nie |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Hands-free |
| Kolor | Różowy |
| Waga | 113 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 x 73 x 190 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |