koncentratory USB
HUB USB-A Cable 2 port (2x USB-A)
- Liczba portów: 2
- Rodzaj: Aktywny
- Standard: USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 13 w magazynie
26,07 zł / szt
32,07 zł brutto
i-tec USB-A HUB 2 porty (2x USB-A)
- Mały, wydajny i elastyczny HUB kablowy USB-A
- 2x porty USB-A oferują możliwość podłączenia różnych urządzeń peryferyjnych
- Szybki transfer danych przez USB (do 5 Gb/s)
- Elastyczne dla maksymalnej wszechstronności połączeń
- Niewielki rozmiar sprawia, że HUB jest łatwy do przenoszenia, nawet w kieszeni
- HUB obsługuje wszystkie popularne obecne systemy operacyjne (Windows, macOS, Linux, Android, Chrome OS, iPadOS)
| Waga | 69 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17 x 100 x 250 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | i-tec |
|---|---|
| Liczba portów | 2 |
| Rodzaj | Aktywny |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Ładowanie urządzeń | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Porty | 2 x USB Type A Żeńska |
| Wymiary | 250 x 30 x 10 mm |
| Waga | 40 |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |