monitory
Monitor 19 cali E1980S-B1 HDMI DP 250cd 3ms
- Model:
E1980S-B
- Częstotliwość pozioma min.: 30
- Częstotliwość pozioma max.: 80
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 29 w magazynie
486,67 zł / szt
598,60 zł brutto
Monitor ProLite E1980S-B1
Niezawodne rozwiązania biurowe
19" ProLite E1980S to monitor z podświetleniem LED, charakteryzujący się dobrym czasem reakcji, wysokim kontrastem, a także funkcjami korekcji sRGB i gamma, które umożliwiają precyzyjne dostosowanie nawet najdrobniejszych niuansów kolorystycznych. Dodatkowo monitor został wyposażony w zintegrowane głośniki.
| Waga | 4006 kg |
|---|---|
| Wymiary | 500 x 120 x 420 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | IIYAMA |
|---|---|
| Model | E1980S-B |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 |
| Częstotliwość pozioma max. | 80 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Obszar widzialny w pionie | 301.05 |
| Obszar widzialny w poziomie | 376.32 |
| Kontrast dynamiczny | 12 000 000:1 |
| Certyfikaty | RoHS, WEEE |
| Jasność | 250 |
| Czas reakcji | 3 |
| Kąt widzenia poziomy | 170 |
| Kąt widzenia pionowy | 160 |
| Pobór mocy | 12 |
| Waga | 3.1 |
| Plamka matrycy | 0.294 |
| Informacje o gwarancji | 3 lata door to door zewnętrzna |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 402 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 411 |
| Głębokość | 204.5 |
| Proporcje obrazu | 5:4 |
| Typ matrycy | TFT-TN |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | D |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 19" |
| Rozdzielczość | 1280 x 1024 (SXGA) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |