HUB podróżny USB-C G3 86S97UT
- Obsługiwane systemy operacyjne: iPadOS
- Liczba portów: 5
- Rodzaj: Pasywny
- Pełna specyfikacja
Koncentrator podróżny HP USB-C G3
Ten koncentrator podróżny USB-C pozwala wyposażyć komputer przenośny w pięć dodatkowych i niezbędnych portów. Niezwykle mobilny, smukły i kompaktowy koncentrator, który zapewnia skalowalną moc oraz łączność plug and play prawie z każdą marką, urządzeniem i systemem operacyjnym. Zwiększ swoją produktywność do maksymalnego poziomu wszędzie tam, dokąd zaprowadzi Cię praca.
Niewielki koncentrator. Duże możliwości połączeń
Rozbuduj jeden port USB-C w laptopie, udostępniając pięć złączy (USB-C x 2, USB-A x 2 i HDMI), które obsłużą wiele urządzeń i jeden wyświetlacz zewnętrzny o rozdzielczości do 4K przy częstotliwości 60 Hz. Ciesz się uniwersalną łącznością plug and play z prawie każdą marką lub urządzeniem oraz niezwykle szybkim transferem danych z prędkością 10 Gb.
Maksimum kompatybilności, minimum bałaganu
Gdziekolwiek znajdziesz się na świecie, ten bardzo mobilny, kompaktowy koncentrator będzie współpracował ze wszystkim, z czym pracujesz. Obsługuje wiele systemów operacyjnych: Windows, MacOS, Chrome OS, iOS i Android. Podłącz niemal każde ze swoich urządzeń i utrzymuj swoją produktywność w stanie naładowania zawsze i wszędzie, gdzie tego potrzebujesz.
Skalowalna moc
Ten lekki i kompaktowy koncentrator jest nie tylko przenośny, ale też zaawansowany pod kątem technologicznym. Zabierz w drogę jeden koncentrator, aby zapewnić sobie łączność w ramach przepustowości i skalowalną moc z zasilacza USB-C 65 W, 90 W lub wersji o dużej mocy w laptopie albo zasilaj koncentrator z portu USB-C urządzenia.
Zaprojektowany dla naszej wspólnej przyszłości
Oprócz możliwości zasilania wielu urządzeń ten koncentrator podróżny USB-C ma także moc, która pomaga chronić naszą planetę. Każdy koncentrator zawiera ponad 80% materiałów pochodzących z recyklingu i jest dostarczany w opakowaniu z certyfikatem FSC.
Specyfikacja techniczna
| Producent | HP Inc. |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | iPadOS |
| Liczba portów | 5 |
| Rodzaj | Pasywny |
| Ładowanie urządzeń | Tak |
| Standard | USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Porty | 2 x USB Type C Żeńska |
| Wymiary | 116 x 41,9 x 14,5 mm |
| Waga | 64 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Długość przewodu | 30 |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 110 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 60 x 180 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |