radioodtwarzacze
Radioodtwarzacz samochodowy DPX-7300DAB
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Odtwarzane formaty audio: MP3, FLAC
- Odtwarzacz CD: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
669,00 zł / szt
822,87 zł brutto
Odbiornik CD/USB z cyfrowym radiem DAB+, technologią Bluetooth i usługą głosową Amazon Alexa.
Ciesz się wygodną kontrolą. Radio cyfrowe DAB+. Wbudowana technologia Bluetooth do prowadzenia rozmów w trybie głośnomówiącym i strumieniowego przesyłania muzyki, możliwość korzystania ze smartfona jak bezprzewodowego pilota i interakcji z usługą głosową opartą na chmurze Amazon Alexa. Cyfrowy procesor dźwięku, wyrównanie czasowe i 13-pasmowy korektor zapewniają optymalne ulepszenia dostrajania dźwięku.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kenwood |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Odtwarzane formaty audio | MP3, FLAC |
| Odtwarzacz CD | Tak |
| Odtwarzanie z USB | Tak |
| Pasma | FM (UKF), RDS FM |
| Moc wyjściowa | 50 |
| Pamięć stacji | 24 |
| Złącza | 1 x AUX 3,5 mm minijack, 1 x RCA |
| Odtwarzane formaty wideo | Brak |
| Odtwarzane formaty zdjęć | Brak |
| System | Brak danych |
| Rozmiar | 2 DIN |
| Wymiary | 182 x 111 x 158 mm |
| Waga | 1.7 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
|
| Tuner TV | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Odczytywane formaty płyt CD | CD-RW, CD-R |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| GPS | Nie |
| Tuner FM | Tak |
| Typ kart pamięci | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Przekątna ekranu | Nie dotyczy |
| Kolor | czarny |
| Waga | 2200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 270 x 235 x 175 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |