modemy GSM
Modem sieci bezprzewodowej 4G DW5826E
- Pasuje do:
- Dell Pro 13 Plus PB13250
- Dell Pro 13 Plus PB13255
- Dell Pro 14 Plus PB14250
- Dell Pro 14 Plus PB14255
- Dell Pro 16 Plus PB16250
- Dell Pro 16 Plus PB16255
- Latitude 5350
- Latitude 5450 <
- Sieć UMTS: 1700 MHz, 1900 MHz
- Karta SIM: eSIM
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
238,83 zł / szt
293,76 zł brutto
Modem sieci bezprzewodowej Dell Mobile DW5826E
Urządzenie pozwala szybko wysyłać wiadomości e-mail i załączniki, a także surfować w sieci Web. Ten karty WWAN da Ci natychmiastowy i stały dostęp do Internetu. Ten produkt został przetestowany i zatwierdzony do użytku z systemami komputerowymi firmy Dell. W przypadku używania z systemami komputerowymi firmy Dell produkt jest objęty pomocą techniczną firmy Dell.
| Waga | 210 kg |
|---|---|
| Wymiary | 160 x 85 x 45 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Dell |
|---|---|
| Pasuje do |
|
| Sieć UMTS | 1700 MHz, 1900 MHz |
| Karta SIM | eSIM |
| Sieć LTE | 800 MHz, 2300 MHz |
| Antena | Wewnętrzna |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Max. prędkość pobierania | 600 |
| Max. prędkość wysyłania | 150 |
| Wymiary | 2,3 x 30 x 42 mm |
| Waga | 6.9 |
| Pozostałe parametry |
|
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Interfejs | M.2 |
| Transmisja danych | UMTS |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |