koncentratory USB
HUB 7x USB2.0 CZARNY ; Y-2160
- Standard: USB 2.0
- Liczba portów: 7
- Rodzaj: Pasywny
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
17,16 zł / szt
21,11 zł brutto
Unitek Y-2160 to niewielkich rozmiarów HUB USB, który pozwala zwiększyć liczbę dostępnych portów USB 2.0 o 7 dodatkowych portów.
Dzięki niemu możliwe jest podłączenie do komputera większej liczby urządzeń peryferyjnych. Niewątpliwą zaletą tego urządzenia, jest jego rozmiar, gabarytowo jest niewiele większy od standardowej zapalniczki co czyni go niezwykle poręcznym i przenośnym urządzeniem w szczególności polecanym posiadaczom laptopów z małą ilością portów USB. HUB wyposażony jest w zintegrowany przewód USB o długości 80cm. Hub dzięki zastosowanej elektronice umożliwia także ładowanie telefonów komórkowych. Dodatkową cechą urządzenia jest możliwość podłączenia zewnętrznego zasilacza.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Unitek |
|---|---|
| Standard | USB 2.0 |
| Liczba portów | 7 |
| Rodzaj | Pasywny |
| Porty | 7 x USB Type A Żeńska |
| Ładowanie urządzeń | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Wymiary | 101 x 19 x 22mm |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 70 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 110 x 165 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |