monitory
Monitor 27 PD2725U LED 5ms/4K/IPS/HDMI/DP/USB
- Model:
PD2725U
- Częstotliwość pozioma max.: 60
- Wysokość z podstawą: 449.8
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 3 w magazynie
2 251,44 zł / szt
2 769,27 zł brutto
Niech inspiracja stanie się rzeczywistością.
Lepsze projektowanie dzięki doskonałej precyzji odwzorowania barw
Stopień profesjonalny. Uniwersalne podejście.
- Wszechstronność i piękny design PD2725U zainspirują Cię. Wyświetla ponad miliard kolorów, ma błyskawiczną łączność Thunderbolt 3 do przesyłania danych / wideo / audio / zasilania i jest wyposażony w niestandardowe tryby i zwiększa produktywność.
Mac Ready
- Pozbądź się niepotrzebnej złożoności procesu twórczego. PD2725U eliminuje żmudne, powtarzające się korekty, uwalniając Twój czas i energię na to, co najważniejsze.
Uproszczona łączność
- Thunderbolt 3 to wszystko. Jeden kabel umożliwia przesyłanie dźwięku, obrazu i danych wraz z zasilaniem 65 W. Wygodny pojedynczy kabel eliminuje rozpraszający bałagan. Dodatkową łączność zapewnia wygodny koncentrator USB.
Uproszczona synchronizacja kolorów
- Potrzebujesz koloru, który najlepiej pasuje do Twojego Maca. Osiągnij to dzięki trybowi M-Book, włączonemu za pomocą sterownika Hotkey Puck G2 lub oprogramowania Display Pilot. Ponadto ICCsync synchronizuje profile kolorów między monitorem a komputerem Mac po aktywacji z poziomu oprogramowania.
Uproszczone zarządzanie
- Oprogramowanie Display Pilot, dostępne dla komputerów Mac lub Windows, oszczędza czas i zwiększa wydajność. To zastrzeżone oprogramowanie umożliwia zaprogramowanie wielu ustawień monitora za pomocą myszy. Oferuje narzędzia pomocnicze, dzięki którym praca projektowa jest wygodniejsza i bardziej elastyczna.
DisplayHDR 400
- PD2725U jest zgodny z HDR10 i posiada certyfikat VESA HDR 400. Uzyskaj lepsze wyniki wydajniej, wyświetlając podgląd efektu HDR na wideo podczas edycji.
Technologia AQCOLOR
- Technologia BenQ AQCOLOR zapewnia Dokładną reprodukcję. Przekłada się to na wyświetlanie kolorów dokładnie tak, jak mają się prezentować. Kierowany przez eksperta w dziedzinie kolorów zespół BenQ wziął współpracował z ICC* oraz ISO** w celu ustalenia standardów związanych z kolorami i wytycznych dotyczących ich wdrażania.
Szeroka gama kolorów zapewniająca doskonałe odwzorowanie kolorów
- PD2725U obejmuje 95% przestrzeni kolorów P3, 100% sRGB i Rec.709. Ponieważ coraz więcej aplikacji, urządzeń i witryn internetowych przyjmuje wersję P3, możesz łatwo ładować i wyświetlać obrazy importowane z różnych źródeł. Niesamowita Delta E 3 zapewnia doskonałą dokładność i absolutną pewność kolorów.
| Waga | 10800 kg |
|---|---|
| Wymiary | 160 x 610 x 690 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Benq |
|---|---|
| Model | PD2725U |
| Częstotliwość pozioma max. | 60 |
| Wysokość z podstawą | 449.8 |
| Głębokość z podstawą | 188.111 |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Jasność | 250 |
| Czas reakcji | 5 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 185 |
| Waga | 5.6 |
| Pozostałe parametry | Kompatybilność
Kompatybilność
Zasilanie
|
| Plamka matrycy | 0.155 |
| Wysokość | 360 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 614 |
| Głębokość | 80.3 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | IPS LCD |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Klasa energetyczna | G |
| TCO Certified | Tak |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Kolor | srebrny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |