Monitor wielkoformatowy 55UH5N-M IPS 500cd/m2 24/7
- Model:
55UH5N-M
- WiFi: Tak
- Częstotliwość odświeżania: 60
- Pełna specyfikacja
Wyświetlacz o Wysokiej Rozdzielczości
Oferuje rozdzielczość czterokrotnie wyższą niż Full HD, co zapewnia wyjątkową jakość obrazu i satysfakcję wizualną użytkowników. Dodatkowo, powłoka antyodblaskowa na ekranie ogranicza odbicia światła w jasnym otoczeniu, zwiększając widoczność i czytelność, co przekłada się na komfortowe korzystanie z ekranu.
Solidna Konstrukcja Odporna na Ogień
Obudowa zewnętrzna urządzenia została zaprojektowana w taki sposób, aby skutecznie zapobiegać rozprzestrzenianiu się płomieni, co czyni produkt idealnym do instalacji w przestrzeniach publicznych.
Wygodna Platforma webOS
Model UH5N-M jest wyposażony w wydajny układ SoC, który umożliwia wykonywanie wielu zadań bez potrzeby stosowania oddzielnego odtwarzacza multimedialnego. Platforma webOS oferuje narzędzia do tworzenia aplikacji oraz intuicyjny interfejs użytkownika, co zwiększa wygodę obsługi. Umożliwia również łatwe podłączanie zewnętrznych czujników oraz aplikacji partnerów webOS, tworząc środowisko przyjazne dla integratorów systemów (SI).
Trwałość Gwarantująca Niezawodność
Model UH5N-M został zoptymalizowany z myślą o środowiskach biznesowych i zabezpieczony przed działaniem soli, kurzu, pyłu żelaznego i wilgoci dzięki powłoce ochronnej na płycie zasilania. Dodatkowo, funkcje ukierunkowane na potrzeby użytkownika takie jak klasa szczelności IP5x oraz monitoring wstrząsów zapewniają niezawodność i satysfakcję z użytkowania.
| Waga | 19500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 150 x 1135 x 800 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | LG Electronics |
|---|---|
| Model | 55UH5N-M |
| WiFi | Tak |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Certyfikaty | ErP |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Kontrast dynamiczny | 1 000 000:1 |
| Jasność | 500 |
| Czas reakcji | 8 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 103 |
| Waga | 16.1 |
| Wysokość | 707.2 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 1231.4 |
| Głębokość | 29.7 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | Advanced PLS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | G |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |