Gaming
GXT 540 Wired Gamepad
- Liczba gałek analogowych: 2
- D-pad: 4-kierunkowy
- Wibracje: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
74.87 zł / szt
92.09 zł gross
Technical Specifications
| Brand | Trust |
|---|---|
| Liczba gałek analogowych | 2 |
| D-pad | 4-kierunkowy |
| Wibracje | Nie |
| Liczba przycisków | 13 |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Platforma | PlayStation 3 |
| Kolor | czarny |
| Weight | 540 kg |
|---|---|
| Dimensions | 215 x 195 x 80 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |